close
دانلود آهنگ جدید

کافه لرن - 5

کافه لرن - 5
ads

امپراتوری مارک زاکربرگ متلاشی می‌شود؟


کریس هیوز یکی از بنیانگذاران فیس بوکمعتقد است که اکنون زمان آن فرا رسیده تا این شبکه اجتماعی تفکیک شود.
طبق مقاله‌ای که نشریه نیویورک تایمز منتشر کرده هیوز معتقد است مارک زاکربرگ (مدیر ارشد اجرایی فیس بوک) این شبکه اجتماعی را به یک شرکت انحصاری تبدیل کرده که هرگونه نوآوری را خفه می‌کند.

به گزارش ایتنا از مهر، هیوز در این مقاله قدرت زاکربرگ را بی سابقه خوانده و معتقد است تمرکز او روی رشد شرکت به از دست رفتن امنیت و تمدن در مقابل دریافت کلیک‌های بیشتر منجر شده است.
هیوز و زاکربرگ در دانشگاه هاروارد هم اتاقی بوده‌اند. اما او در سال ۲۰۰۷ این شرکت را ترک کرد. به گفته هیوز او در حال حاضر هیچ حق مالکیتی در فیس بوک یا شبکه‌های اجتماعی دیگر ندارد.

او می‌گوید: من خشمگین هستم و احساس مسئولیت می‌کنم. واکنش این شرکت به عاملان خشونت و اخبار جعلی بسیار کند است.
فیس بوک به دلیل فهرست روز افزونی از شکاف‌های امنیتی و ناتوانی در برابر انتشار اخبار جعلی تحت فشار است.

منتقدان فیس بوک از جمله هیوز معتقدند این شرکت قدرت زیادی در اختیار دارد و نمی‌تواند به شکل یک ماهیت کلی به فعالیت ادامه دهد. از سوی دیگر اظهار نظر هیوز در حالی اعلام می‌شود که الیزابت وارن کاندیدای ریاست جمهوری حزب دموکرات آمریکا خواهان تفکیک آمازون و گوگل نیز است.

هیوز همچنین در این مقاله فیس بوک را یک شرکت انحصاری خواند که باید اینستاگرام وواتس اپ را تجزیه کند و تا چند سال به آن اجازه ادغام در شرکت‌های دیگر داده نشود.


لینک منبع و پست :امپراتوری مارک زاکربرگ متلاشی می‌شود؟
https://www.itna.ir/news/56551/امپراتوری-مارک-زاکربرگ-متلاشی-می-شود

«حاجی ماموستا» امام جماعتی که برای احیای باغات سیل‌زده لرستان فراخوان داد+ فیلم

حجت‌الاسلام محمد صدارت، امام جماعت مسجد امام حسن مجتبی(ع) محله بریانک تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس با اشاره به فعالیت‌ها و حضور در مناطق سیل‌زده اظهار داشت: اهالی این مسجد همچون گذشته کمک‌های غیر نقدی فراروانی برای سیل‌زدگان کشور اهدا کرده بودند که گروه جهادی این مسجد برای اهدای این کمک‌های به سیل‌زدگان راهی روستاهای شهرستان معمولان لرستان شد.

قطب انجیر سیاه کشور نیازمند کمک برای پاکسازی خرابی‌های سیل

وی با اشاره به اینکه با حضور در روستاها وضعیت نامناسب باغات این منطقه را مشاهده کردیم و برای خدمت‌رسانی و نجات درخت‌ها عزم خود را جزم کردیم، تصریح کرد: از معمولان که به سمت پل‌دختر حرکت می‌کنیم، منطقه‌ای به نام «زیب‌دار» قرار دارد که دارای ۱۰ روستاست و قطب انجیر سیاه ایران محسوب می‌شود. هم‌اکنون ۶ روستای این منطقه از لحاظ باغات دارای وضعیت بحرانی است و گل‌ولای به ارتفاع دو تا سه متر اطراف درخت‌ها جمع شده است. به‌نوعی درخت‌های این روستا دفن شده و برخی از باغات را به‌طور کامل آب برده است.

فراخوان‌های فضای مجازی یک امام جماعت برای گروه‌های جهادی

صدارت ادامه داد: کشاورزان اعلام می‌کردند که اگر گل‌ولای تخلیه شود، درخت‌ها نجات پیدا می‌کنند. سپس با بازدید کارشناسان جهاد کشاورزی از منطقه، اعلام شد باید گل‌ولای تخلیه شود. بنابراین به‌عنوان یک روحانی در منطقه ماندم و تلاش کردم با انتشار فراخوان‌هایی در فضای مجازی مانند (اینستاگرام و توئیتر) نیروی انسانی مورد نیاز را جمع‌آوری کنم.

امام جماعت مسجد امام حسن مجتبی(ع) بریانک با بیان اینکه این فراخوان‌ها موجب اعزام گروه‌های جهادی به منطقه شد، تصریح کرد: اولین گروه که در منطقه حاضر شد، افرادی از استان کردستان بودند که همگی اهل سنت بودند و با کمک آن‌ها کار پاکسازی را شروع کردیم.

«حاجی ماموستا»!

وی ادامه داد: من یک روحانی شیعه و آن‌ها حدود ۲۰ جوان اهل تسنن بودند که در حال خدمت‌رسانی به مردم این منطقه بودیم. از نکات جالب آن بود که این برادران من را «حاجی ماموستا» خطاب می‌کردند؛ زیرا تاکنون تجربه ارتباط با یک روحانی شیعه را نداشتند.

صدارت گفت: پس‌ از این، تاکنون گروه‌های جهادی متعددی از استان خراسان جنوبی، تهران، قم، قزوین و همدان آمدند که هرکدام شرایط متفاوتی داشتند. برخی از آن‌ها با اتوبوس آمدند، برخی نیز تنها به‌صورت انفرادی آمدند تا بتوانند کمکی به باغات این منطقه داشته باشند.

لزوم حضور هزار نیروی جهادی برای نجات باغات روستاهای معمولان

امام جماعت مسجد امام حسن مجتبی (ع) بریانک افزود: در برخی از شهرستان‌ها، گروه‌های جهادی هزینه تهیه اتوبوس را نداشتند که برای آن‌ها تأمین هزینه کردیم تا بتوانند در منطقه حاضر شوند. در این منطقه نیازمند حضور ۱۰۰۰ نیروی جهادی هستیم، اما معطل نشدیم تا این تعداد فراهم شد و اگر یک نفر هم حضور پیدا کرد کار را پیگیری کردیم.

وی اضافه کرد: گاهی افرادی اعلام آمادگی می‌کردند که امکان حضور در بازه‌های زمانی طولانی را نداشتند، اما باز هم استقبال می‌کردیم تا اگر فردی حتی امکان دو روز مرخصی را دارد، حضور پیدا کند؛ زیرا همان فرد با بیل زدن می‌تواند حداقل ۴ درخت را نجات دهد.

پاکسازی ۷ هکتار از باغات روستای دمرود افرینه

صدارت با اشاره به اینکه در حدود ۱۰ روزی که در منطقه حضور داشتیم، توانستیم حدود ۷ هکتار از باغات منطقه را پاک‌سازی و نجات دهیم، گفت: هم‌اکنون نیازمند ماشین‌آلاتی همچون لودر، کمپرسی و بیل مکانیکی هستیم. در گام اول باید گل‌ولای اطراف درخت‌ها پاک‌سازی می‌شد و امکان نزدیک شدن ماشین‌آلات نبود. حال باید این گل‌ولای را از منطقه خارج کنیم.

امام جماعت مسجد امام حسن مجتبی (ع) بریانک با بیان اینکه روستای دمرود افرینه بحرانی‌ترین روستا در این زمینه بود، تصریح کرد: الحمدلله روند پاکسازی باغات این روستا با فعالیت‌های صورت گرفته رو به پایان است.

وی با بیان اینکه گروه جهادی در مسجد امام رضا (ع) این روستا مستقر شده است، افزود: کار نیروی انسانی در راستای پاکسازی درخت‌ها رو به پایان است و پس‌ از آن به روستای «کلاته زیب‌دار» اعزام خواهیم شد. باغات روستاهای دیگر این منطقه اعم از زرانتن، برکلان سوخته، زیب‌دار و ... هرکدام از یک هکتار تا ۱۰ هکتار زیر گل‌ولای رفته و نیازمند پاکسازی است.

ماشین آلات و تجهیزات نیاز گروه‌های جهادی

صدارت با بیان اینکه باغات این روستاها دارای انجیر سیاه، انار و انگور هستند، گفت: از تمام گروه‌های جهادی و علاقه‌مند درخواست داریم برای کمک‌رسانی به باغات این مناطق اقدام کنند. نیاز مبرم به نیروی انسانی و در گام دوم نیازمند ماشین‌آلات و تجهیزات هستیم.

امام جماعت مسجد امام حسن مجتبی(ع) بریانک در پایان خاطرنشان کرد: مردم این روستاها و مناطق ارادت خاصی به روحانیت دارند. آن‌ها در ابتدای حضور مسجد روستا را برای اسکان گروه‌های جهادی در اختیار قرار می‌دهند و تا حد امکان نیز کمک‌رسانی و پشتیبانی دارند.

فیلم‌هایی از فراخوان‌های این امام‌جماعت را در زیر مشاهده کنید:

 

 

 

انتهای پیام/


لینک منبع و پست :«حاجی ماموستا» امام جماعتی که برای احیای باغات سیل‌زده لرستان فراخوان داد+ فیلم
https://farsnews.com/news/13980218000527/%D8%AD%D8%A7%D8%AC%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%AC%D9%85%D8%A7%D8%B9%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AD%DB%8C%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%BA%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D9%84%E2%80%8C%D8%B2%D8%AF%D9%87-%D9%84%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86

«زهر مار» جواد رضویان مجوز اکران گرفت

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، شورای پروانه نمایش در جلسه اخیر خود مجوز نمایش ۳ فیلم «ایده اصلی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی آزیتا موگویی با موضوع اجتماعی، «زهر مار» به تهیه‌کنندگی جواد نوروز بیگی و کارگردانی جواد رضویان با موضوع کمدی اجتماعی و «روسی» را به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر ثقفی و کارگردانی امیرحسین ثقفی با موضوع اجتماعی صادر کرده است اما در خبر منتشر شده از سوی روابط عمومی سازمان سینمایی، رده‌بندی این فیلم‌ها اعلام نشده است.

 

 

«روسی» تنها فیلم این فهرست است که در جشنواره فیلم فجر حضور نداشت. در این فیلم امیر آقایی، کامران تفتی، میلاد کی‌مرام، طناز طباطبایی وصابر ابر به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

 

«ایده اصلی» دیگر فیلم این فهرست، از آن فیلم‌هایی است که صرفاً برای فتح گیشه ساخته می‌شوند. در خلاصه داستان این فیم آمده است: ایران و اسپانیا برای راه اندازی یک پروژه بزرگ در جزیره هندورابی در جنوب ایران به توافق رسیده‌اند. شرکت‌ها و افراد بسیاری به طمع برنده شدن در این مناقصه شرکت کرده‌اند. مهندس سعید پارسا که چندسالی است از همسرش رویا عضدی جدا شده، رئیس یکی از شرکت‌های حاضر در مناقصه است. دیگران نیز با اهداف متفاوت سعی در برنده شدن در این مناقصه سرنوشت‌ساز را دارند. رسیدن به موفقیت برای آدم‌های این قصه منجر به پیچیدگی‌هایی در روایت آن می‌شود.

 

 

 

اما جنجالی‌ترین فیلم فهرست مذکور، «زهر مار» است که پس از نمایش در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با موضع‌گیری‌هایی از سوی جامعه مداحان مواجه شد. چرا که شخصیت اصلی این فیلم، مداحی است که در زندگی‌اش دچار توطئه شخصی می‌شود و رقیبش پای یک زن را به زندگی‌اش باز می‌کند.

 

 

رضویان درباره نخستین ساخته خود گفته است: اعتقاد ندارم فیلمم ضدارزشی است. اتفاقا می‌خواستم به یک سری ارزش‌ها و وجوه انسانی بپردازم و قطعا اگر درنیامده کوتاهی از من بوده است. 

«زهر مار» که با بودجه ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومانی ساخته شده، قصه یک توطئه شخصی علیه مداحی است که قصد دارد عضو شورای شهر شود. او در این مسیر، دچار حاشیه‌هایی می‌شود، اما در نهایت، تصویر درستی از آن مداح به مخاطب ارائه شده است.

باید منتظر ماند و دید پروانه نمایش این فیلم با چه برچسب رده سنی صادر شده است؟

انتهای پیام/


لینک منبع و پست :«زهر مار» جواد رضویان مجوز اکران گرفت
https://farsnews.com/news/13980219000436/%D8%B2%D9%87%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D8%B1-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D8%B1%D8%B6%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%AC%D9%88%D8%B2-%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌‌های امروز (پنجشنبه، 19 اردیبهشت) در قسمت پایین، قابل مشاهده است:

 

 

 

انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام


لینک منبع و پست :تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور
https://farsnews.com/news/13980218000072/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D9%86%D8%AE%D8%B3%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-

همایش دوچرخه سواری بمناسبت هفته هلال احمر

 جمعی از جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان خواف در همایش دوچرخه سواری که بمناسبت هفته هلال احمر صورت گرفت شرکت داشتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف،هادی رمضانی رئیس این جمعیت اظهار داشت : این همایش به مناسبت هفته هلال احمر و با حضور تعدادی دوچرخه سوار جوان جمعیت هلال احمر برگزار گردید که دوچرخه سواران مسیر اداره ورزش و جوانان به سمت جمعیت هلال احمر را رکاب زدند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف گفت :  هدف از این اجرای  برنامه تقویت و فرهنگ سازی استفاده از دوچرخه و سالم نگه داشتن محیط زیست است.

لازم به ذکر است که در پایان هدایایی به قید قرعه به شرکت کنندگان در  این همایش اهدا گردید


لینک منبع و پست :همایش دوچرخه سواری بمناسبت هفته هلال احمر
http://khafrcs.mihanblog.com/post/1517

نتایج وب همایش دوچرخه سواری امدادگران ونجاتگران درشیروان – جمعیت هلال ... همایش دوچرخه سواری امدادگران ونجاتگران درشیروان ... هلال احمر شیروان گفت: این همایش باشرکت امدادگران ونجاتگران هلال احمربه مناسبت گرامیداشت هفته دولت وهم چنین یاد ... تصاویر بیشتر برای همایش دوچرخه سواری بمناسبت هفته هلال احمرگزارش شدگزارش تصاویراز بازخورد شما متشکریم. گزارش یک تصویر دیگرلطفاًً تصویر توهین آمیز را گزارش دهید. لغوتمام(function(){var a=document.querySelector("#taw"),b=document.querySelector("#topstuff");if(a&&!a.clientHeight&&b&&!b.clientHeight)for(var c=document.querySelector("#rso").children,d=0;d

سرزمین دانلود

دانلود نرم افزار حذف برنامه های نصب شده (برای ویندوز)

Wise Program Uninstaller 2.3.5 Windows

 

 

نرم افزار حذف برنامه های نصب شده (برای ویندوز) - Wise Program Uninstaller 2.3.5 Windows

 

 

برنامه های به درد نخوری در ویندوز خود دارید که به این راحتی ها Uninstall نمیشوند؟ از یک ابزار حرفه ای برای حذف برنامه های نصب شده استفاده کنید!

 

بسیاری از نرم افزارها بعد از نصب یک میانبر برای حذف (Uninstall) نیز ایجاد میکنند که به وسیله آن میتوان به راحتی نرم افزار مورد نظر را از سیستم حذف کرد. همچنین از طریق کنترل پنل امکان حذف برنامه ها و بازی های نصب شده وجود دارد.

 

اما اگر آشنایی کافی به روال حذف نرم افزارها ندارید، یا اگر برنامه ای در ویندوز شما نصب شده و به این راحتی ها حذف نمیشود، ما یک پیشنهاد مناسب برای شما داریم!

 

نرم افزار Wise Program Uninstaller متخصص حذف برنامه ها از ویندوز است. این نرم افزار میتواند ویندوز شما را اسکن کرده و همه برنامه ها، بازی ها، پلاگین ها، و Addon های نصب شده را پیدا کند. برخی از آنها را حتما خودتان نصب کرده اید برخی هم ممکن است بی اجازه نصب شده باشند. (مثل برخی از تولبار ها)

 

نرم افزار Wise Program Uninstaller از دو روش حذف ایمن (Safe Uninstall) و حذف زوری! (Forced Uninstall) برای حذف برنامه ها استفاده میکند. گزینه دوم برای برنامه هایی به کار میرود که در حافظه مستقر شده و به صورت عادی حذف نمیشوند. (مثل برخی از آنتی ویروس ها که برای حذف حتما باید زور بالای سرشان باشد!) به همین دلیل، استفاده از این نرم افزار یکی از بهترین روش ها برای حذف آنتی ویروس نیز میباشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.


لینک منبع و پست :سرزمین دانلود
https://www.sarzamindownload.com/

نتیجه وب حاوی پیوند سایت سرزمین دانلود دانلود نرم افزار، دانلود بازی، دانلود فیلم، دانلود کتاب، دانلود بازی موبایل، دانلود نرم افزار موبایل، دانلود عکس، آهنگ، برنامه، آموزش. جستجویتان را در کادر بالا وارد کنید دانلود نرم افزار نرم افزار مکالمه صوتی با کامپیوتر (برای ویندوز) - PhonerLite 2.71 ... دانلود ویندوز : سیستم عامل ویندوز دانلود ویندوز 7 آلتیمیت سرویس پک 1. Microsoft Windows 7 SP1 ... راهنمای کامل استفاده از برنامه های ... راهنمای کامل استفاده از برنامه های سایت سرزمین دانلود. فایل های ... دانلود رایگان از سرزمین دانلود (مربوط به موضوع دانلود رایگان از سرزمین دانلود). نرم افزار مدیریت ... دانلود موبایل : نرم افزار اندروید این نرم افزار از تمامی سیستم عامل های گوشی های هوشمند از جمله ... دانلود نرم افزار مدیریت دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر (برای ویندوز) - Internet ... نتایج وب دانلود ها - دانلود رایگان نرم افزار،بازی،فیلم و سریال از دانلود رایگان نرم افزار،اپلیکیشن،فیلم و سریال،موسیقی و بازی های جدید در ... خود پیشرفت کرده و در زمان تعیین شده راهتان را به سوی سرزمین دشمن را باز نمایید. سرزمین دانلود - פוסטים | פייסבוק سرزمین دانلود . 3.6K לייקים . سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار‏ سرزمین دانلود - 帖子 | Facebook سرزمین دانلود . 3597 次赞. سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار‎ سرزمین دانلود (ویژه نامه) - تبیان ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - سرزمین دانلود تبیان، سرزمینی اسرارآمیز و مملو از نرم‌افزارها و بازی‌های جذاب رایانه و تلفن همراه، در چند قدمی شماست! سرزمین دانلود - آپارات سرزمین دانلود. سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار این نرم افزار به صورت یک فایل ISO است که باید آن را در درایو مجازی قرار دهید تا قابل استفاده باشد. اگر قبلا با نرم افزارهای درایو مجازی کار نکرده اید، از این روش ... سرزمین دانلود این فایل از سایت سرزمین دانلود دریافت شده است. شما می توانید سوالات، اشکالات و نظرات خود را در مورد این فایل، در سایت سرزمین دانلود مطرح کنید. برای پیدا کردن ... سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار راهنمای نصب و فعال سازی : 1. برنامه را نصب کرده و اجرا کنید. پنجره فعال سازی نرم افزار باز میشود. 2. وارد فولدر Keygen شده و فایل Keygen را اجرا کنید. (برای اجرا در ... سرزمین دانلود سرزمین دانلود - این سایت درتاریخ 1395/1/28طراحی شده و فایل های زیادی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد. افتر افکت سرزمین دانلود بایگانی - مولتی رایان افتر افکت سرزمین دانلود. صفحه نخست; افتر افکت سرزمین دانلود. فیلتر بر اساس; موضوعات; برچسب ها; نویسنده ها; نمایش همه. همه; html · php · افترافکت · تیزر ... سرزمین دانلود رایگان سرزمین دانلود رایگان - سرزمین بهترینها. ... دانلود نرم افزار گوگل کروم Google Chrome 40.0.2214.91 Final x86/x64. دانلود گوگل کروم Google Chrome ... سرزمین جادویی - دانلود | نصب برنامه اندروید | کافه بازار داستان انیمیشن The Land Before Time XIV Journey of the Brave 2016 در رابطه با پاکوچک، پس از اینکه پدرش از یک سفر مهم باز نمیگردد، تصمیم میگیرد بهمراه ... سرزمین دانلود بازی و نرم افزار - جنرال – Generals 1-2 ... توضیحات بازی : جنرال یکی از محبوب ترین بازی های جهان می باشد که تاکنون ۵ نسخه از آن منتشر شده است، این بازی توانسته طی سال ها در زمینه استراتژیک فرمانروایی ... سرزمین دانلود بازی و نرم افزار سرزمین دانلود بازی و نرم افزار - د - سرزمین دانلود بازی و نرم افزار. پونیشا | نمونه کار | سایت سرزمین دانلود در این سایت از طراحی فلت یه رنگ آبی آسمانی استفاده شده. معرفی وبلاگ - سایت سرزمین دانلود سرزمین دانلود. در ایران سایت های دانلود زیادی وجود داره که از بهتریتن های اون ها میتونم به سرزمین دانلود اشاره کنم از این سایت میتونید انواع نرم افزار های پخش و تبدیل ... سرزمین دانلود دانلود نرم افزار جدید ورژن ۲۰۱۳ برای تعیین مسافت. نرم افزار مسافت. پیش نیاز : آندروید ۱,۵ و بالاتر. Smart Measure 1.5.1 این نرم افزار از جالب ترین و مفید ترین ... پشتیبانی سرزمین دانلود اف یک پاسخگوی ۲۴ ساعته به مشکلات رایانه ای ،موبایل و نرم افزاری شما . اف یک مرکز مشاوره در زمینه های مشکلات رایانه ای نرم افزاری موبایل (IOS,ANDROID) و… سرزمین دانلود ۲ | فروش اینترنتی ۳ شهریور ۱۳۸۷ - سرزمین دانلود ۲ www.sarzaminedownload.com دانلود نرم افزار ، دانلود آهنگ ، دانلود ، دانلود رایگان ، دانلود برنامه ، دانلود بازی ، دانلود موبایل ، دانلود ... sarzamindownload.com - Sarzamindownload : سرزمین دانلود sarzamindownload.com دانلود نرم افزار، دانلود بازی، دانلود فیلم، دانلود کتاب، دانلود بازی موبایل، دانلود نرم افزار موبایل، دانلود عکس، آهنگ، برنامه، آموزش. قالب سایت سرزمین دانلود - قالب ها |ghalebha2014.r98.ir - ... طراح قالب:....... این قالب مخصوص رزبلاگ میباشد ,قالب سایت سرزمین دانلود. سرزمین دانلود سرزمین دانلود - ... دانلود آهنگ تورو بخشیدم از مهدی 0تایم. همانطور که در خبرها قولش رو داده بودیم آهنگ جدید و بسیار زیبای مهدی صفر تایم به نام تورو بخشیدم. یاس دانلود | دانلود نرم افزار و بازی دانلود نرم افزار رایگان برای کامپیوتر جدید ياس دانلود بازی برای کامپیوتر و اندروید دانلود نرم افزار دانلود آنتی ویروس دانلود انیمیشن کلیپ. سرزمین دانلود سرزمین دانلود - محسن امن پور مدیر وبلاگ(سرزمین دانلود) سرزمین دانلود - یو تجارت سرزمین دانلود دارای خدمات بسیاری جهت خرید و دانلود محصولات می باشد. سرزمین دانلود mysky دارای هیچ شعبه ای نمی باشد و دارای فایل های دانلودی روز می باشد. سرزمین سریال های چینی و ژاپنی سرزمین سریال های چینی و ژاپنی - دانلود،سریال،تایوانی،کره ای،چینی،تایلندی،دانلود زیرنویس فارسی،سریال های شرقی،دانلود سریال های شرقی،سرزمین سریال تایوانی ... سرزمین دانلود و آموزش ایرانیان - آهنگ های پاپ سرزمین دانلود و آموزش ایرانیان - آهنگ های پاپ - دانلود به سبک ایروونی - سرزمین دانلود و آموزش ایرانیان. مرورگر پیشرفته :: سرزمین دانلود ۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «مرورگر پیشرفته» ثبت شده است - دانلود بازی و نرم افزار. سرزمین دانلود | مرجع انواع دانلود - ای سلکت دانلود نرم افزار، دانلود بازی، دانلود فیلم، دانلود کتاب، دانلود بازی موبایل، دانلود نرم افزار موبایل، دانلود عکس، آهنگ، برنامه، آموزش. سرزمین دانلود اسلامی (بست قلات) - دانلود رقیه شرعی ومطالب ... این رقیه بر اساس آیات قرآن و احادیث رسول در نظر گرفته شده است.برای علاج بیماریهای چشم،حسد،سحر،صرع یا بیماریهای نفسی که پزشکان ازعهده آن بر نمی آیند. سرزمین دانلود سرزمین دانلود - اینجا هرچی بخواین هست. ... دانلود کلیپ ترانه خواندن سیاوش خیرابی. اینم یکی دیگه از کلیپاش. حالشو ببرین. دانلود. برچسب‌ها: سیاوش خیرابی, کلیپ, ... free download software: خدمات آنلاین سرزمین دانلود ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ - خدمات آنلاین سرزمین دانلود. تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و بالعکس (توسط این برنامه به صورت آنلاین می توانید تاریخ هجری شمسی را به میلادی، و ... Ponisha | Portfolio | سایت سرزمین دانلود در این سایت از طراحی فلت یه رنگ آبی آسمانی استفاده شده. سرزمین دانلود فایلند | همکاری در فروش فایل فروشگاه ... سرزمین دانلود فایلند مکانی برای دانلود هرچیزی که نیاز دارید . فایلند مکانی برای فروش فایل شما . سرزمین فایلند جایی برای کسب درآمد از فایل است. دانلود COMSOL Multiphysics 5.4.0.255 Win/Linux نرم افزار ... رتبه: ۴٫۳ - ‏۲۰۱٬۷۴۸ رأی - ‏رایگان - ‏Windows۹ مهر ۱۳۹۷ - COMSOL Multiphysics دانلود نرم افزار COMSOL Multiphysics 5.4.0.255 با استفاده این نرم افزار می توان طراحی و شبیه سازی پروژه های مهندسی برق، ... دانلودك - دانلودک طلایی گالری عکس،سرزمین دانلود دانلود گلچین 300 عکس عریض (Wide)، برای دسکتاپ. تا چند سال پیش استاندارد مقیاس افقی به عمودی در تمام نمایشگر ها 4 به 3 بود. اما امروزه این مقیاس 16 به 9 است. دانلود کتاب سرزمین قوم عاد پیدا می شود - کاوه احمدی علی آبادی ... رتبه: ۴٫۶ - ‏۱۰ رأیکتاب سرزمین قوم عاد پیدا می شود اثر کاوه احمدی علی آبادی را از کتابراه دانلود کنید و از کتابخوانی لذت ببرید. کانال سرزمین دانلود | کانال تلگرام | آل چنلز کانال ویژه کانال استوك لَند قزوين · کانال تلگرام استوك لَند قزوين. فروش انواع لوازم الكترونيكي استوك لپتاپ، پرينتر، مانيتور، ميني كيس استوك اروپا ارسال به ... سرورهای کانتر استرایک سرزمین دانلود - میهن گیمینگ میهن گیمینگ » در هر کدام از سرورهای کانتر استرایک سرزمین دانلود معمولا ۱۰ الی ۳۰ بازیکن در حال بازی هستند. شما میتوانید وارد هر کدام از سرورها شده و مشغول بازی ... دانلود آهنگ افغانی سرزمین من داود سرخوش - Castbox ۱ اسفند ۱۳۹۷ - دانلود رایگان آهنگ افغانی سرزمین من داود سرخوش Download Music Davood Sarkhosh – Sarzamine Man متن آهنگ افغانی سرزمین من خسته خسته از ... sarzamindownload.ir at WI. سرزمین دانلود - Website Informer ۴ اسفند ۱۳۹۷ - sarzamindownload.ir at WI. دانلود نرم افزار، دانلود بازی، دانلود فیلم، دانلود کتاب، دانلود بازی موبایل، دانلود نرم افزار موبایل، دانلود عکس، آهنگ، ... دانلود آهنگ از سرزمین شمالی | با دو کیفیت 320 و 128 | با متن ... ۱ بهمن ۱۳۹۷ - دانلود آهنگ از سرزمین شمالی ♫ دانلود آهنگ بی کلام تیتراژ سریال خاطره انگیز و زیبای ژاپنی از سرزمین شمالی اثر ماساشی سادا با بهترین کیفیت در ... بازیهای رایانه ای معرفی- نقد وبررسی, بازیهای آنلاین, بازیهای فلش, دانلود بازی. میهن گیم · بازی خونه · دانلود بازی فلش · سرزمین دانلود · پی ای اس تولز · بازی های کوتاه آنلاین · فری ... Filand : سرزمین دانلود فایلند دانلود مسدود کننده تماس برای اندروید-نوت بوك -فروشگاه- برتر-خرید - اینترنتی - بهترین فروشگاه اینترنتی دانلود کتاب دانلود فیلم دانلود تصویر دانلود سورس کد ... فیلم سینمایی سرزمین افسانه ها - تلوبیون ▶ 1:05:00 ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - بارگذاری توسطامید فیلم سینمایی سرزمین افسانه ها ، تلوبیون مرجع پخش زنده شبکه های تلویزیون ، دانلود رایگان فیلم ایرانی و خارجی ، دانلود انیمیشن و کارتن ، سریال ... شاتل لند | دانلود بازی ZULA برای Windows بازی ZULA محصولی زیبا و جذاب از MadByte Games است که در سبک شوتر MMO طراحی و ساخته شده است. این بازی، پیش از این توسط IDC Games منتشر شده بود، اما ... دانلود رايگان نرم افزار دانلود رایگان نرم افزار،بازی,کتاب,آموزش،فیلم, نرم افزار و بازی های موبایل همه با لینک مستقیم از میهن دانلود. از سرزمین شمالی - قسمت 36 | شبکه تماشا از سرزمین شمالی - قسمت 36. از سرزمین شمالی - قسمت 36. (1397-11-28). Error loading media: File ... دانلود ۲۱۶۳. دسته بندی : از سرزمین شمالی · سریال های خارجی · دوبله ... سرزمین دانلود | برترین کانال های تلگرام سرزمین دانلود یکی از بزرگترین سایت ها در زمینه دانلود نرم افزار و بازی های کامپیوتری است که سال های بسیاری است در این زمینه فعالیت داشته و مرجع مهمی برای دانلود ... آموزش زبان انگلیسی - سرزمين زبان آخرين تلاش شما براي ... سرزمین زبان آخرین تلاش شما برای یادگیری زبان انگلیسی ما در سرزمین زبان به یادگیری شما جهت می دهیم.مشاوره رایگان و برنامه ریزی هفت مرحله ای زبان انگلیسی ... تصاویر بیشتر برای سرزمین دانلودگزارش شدگزارش تصاویراز بازخورد شما متشکریم. گزارش یک تصویر دیگرلطفاًً تصویر توهین آمیز را گزارش دهید. لغوتمام(function(){var a=document.querySelector("#taw"),b=document.querySelector("#topstuff");if(a&&!a.clientHeight&&b&&!b.clientHeight)for(var c=document.querySelector("#rso").children,d=0;d

دنیای فناوری - زومیت


لینک منبع و پست :دنیای فناوری - زومیت
https://www.zoomit.ir/

نتیجه وب حاوی پیوند سایت زومیت: دنیای فناوری کلیه اخبار فناوری اطلاعات IT شامل عکاسی، معماری، ابزارهای تازه، موبایل، اینترنت و شبکه، امنیت، نجوم، سیستم عامل های ویندوز، مک، لینوکس و غیره. جستجویتان را در کادر بالا وارد کنید موبایل جدیدترین و پرطرفدارترین گوشی های موبایل و لوازم جانبی موبایل ... دنیای فناوری - صفحه 2401 ... و شبکه، امنیت، نجوم، سیستم عامل های ویندوز، مک، لینوکس و غیره ... دنیای فناوری کلیه اخبار فناوری اطلاعات IT شامل عکاسی، معماری، ابزارهای تازه ... دنیای فناوری - صفحه 2902 ... و شبکه، امنیت، نجوم، سیستم عامل های ویندوز، مک، لینوکس و غیره ... دنیای فناوری - صفحه 2040 ... ... اینترنت و شبکه، امنیت، نجوم، سیستم عامل های ویندوز، مک ... دنیای فناوری - صفحه 3297 ... و شبکه، امنیت، نجوم، سیستم عامل های ویندوز، مک، لینوکس و غیره ... نتایج وب زومیت - دنیای فناوری - آپارات لیست‌های پخش. 23 ویدیو. رویداد شرکت های فناوری · 5 ویدیو. معرفی استارتاپ · 6 ویدیو. زوم گپ · 5 ویدیو. زوم کست · لیست ‌پخش‌های بیشتر ... زومیت - دنیای فناوری - ویدیوهای خودرو - آپارات زومیت - دنیای فناوری - ویدیوهای خودرو. ... سفر به دنیای برابوس The BRABUS World ... فینالیست های برترین خودروی سال 2019 World Car Awards: Finalists. zoomit.ir - دنیای فناوری - زومیت دنیای فناوری - زومیت. zoomit.ir. کلیه اخبار فناوری اطلاعات IT شامل عکاسی، معماری، ابزارهای تازه، موبایل، اینترنت و شبکه، امنیت، نجوم، سیستم عامل های ویندوز، مک، ... اخبار فناوری - جدیدترین و آخرین اخبار فناوری - شهرخبر آخرین و جدیدترین اخبار فناوری. ... پربیننده ترین اخبار فناوری در 24 ساعت گذشته .... رسما اعلام شد: بیش از 2.5 میلیارد دستگاه اندرویدی فعال در دنیا وجود دارد! بایگانی‌ها از زومیت: دنیای فناوری ⋆ دورنگر | اخبار فناوری هربار که برای بررسی ساعت از موبایل خود استفاده می‌کنید، خطر غرق‌شدن در دنیای اپلیکیشن‌های جذاب یا خواندن پیغام‌های غیرضروری را افزایش می‌دهید. بررسی پیغام‌های ... دیجیاتو – هر لحظه با اخبار فناوری مرجع اخبار فناوری و رویدادهای حوزه تکنولوژی. رسانه ای برای توسعه سبک زندگی دیجیتالی از گوشی و لپ‌تاپ و دوربین گرفته تا پهپاد، ماشین، کسب‌و کار و شبکه‌های ... همانطور که پیش‌تر در زومیت خواندید... - مجله دنیای فناوری ... همانطور که پیش‌تر در زومیت خواندید سامسونگ سال آینده بیشتر از آنکه روی تلفن تمرکز کند بر روی تبلت تمرکز خواهد کرد و در همین راستا شاهد محصولات متنوعی از... Telegram: Contact @myzoomit دنیای فناوری - زومیت www.zoomit.ir بخش تبلیغات؛ @ZoomitSales اینستاگرام و توییتر زومیت؛ Instagram.com/myzoomit. Twitter.com/zoomit_ir. View Channel. کانال آپارات زومیت - دنیای فناوری - تله جو ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - کانال آپارات زومیت - دنیای فناوری همه چیز درباره دنیای فناوری در کانال رسمی آپارات زومیت. کانال تلگرام زومیت - دنیای فناوری - مرجع شبکه های اجتماعی ... کانال تلگرام زومیت - دنیای فناوری. کلیه اخبار فناوری و اطلاعات IT کلیه اخبار فناوری اطلاعات IT شامل عکاسی، معماری، ابزارهای تازه، موبایل، اینترنت و شبکه، امنیت، ... - نظرسنجی: برترین های دنیای فناوری در سال 2018 از نگاه ... ۱۷ دی ۱۳۹۷ - اتفاقات مرتبط با دنیای فناوری به‌اندازه‌ای گسترده هستند که امکان نظرسنجی ... بهترین‌ گوشی، لپ‌تاپ و گجت پوشیدنی 2018 از نگاه تحریریه زومیت ... بهترین های دنیای فناوری از نگاه کاربران زومیت – آکادمی ... بهترین های دنیای فناوری از نگاه کاربران زومیت. بهترین های دنیای فناوری از نگاه کاربران زومیت. توسط مدیریت آکادمی فروشگاه اینترنتی ربیع on دی ۲۳, ۱۳۹۷. نتیجه نظرسنجی؛ بهترین های دنیای فناوری از نگاه کاربران ... ۲۲ دی ۱۳۹۷ - نظرسنجی زومیت درباره ی بهترین های ۲۰۱۸ در چهار بخش برگزار شد: گوشی های پرچم دار، گوشی های میان رده، لپ تاپ های پرمیوم و مهم ترین اتفاقات دنیای ... zoomit.ir at WI. دنیای فناوری - زومیت - Website Informer Keywords: همراه اول, ایران خودرو, zoomit, گوگل مپ, زومیت, خبر فناوری, لیست بهترین برنامه های آنروید, اموزش استفاده از ایفون, بهترین سیستم کامپیوتر با 500 هزار ... بررسی وان پلاس 6T – دنیای فناوری – زومیت ۶ دی ۱۳۹۷ - وان پلاس 6T با بریدگی قطره‌ای و حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر در کنار سیستم‌عامل اندروید 9 نسخه‌‌ای تکامل‌یافته از وان‌پلاس 6 به‌حساب می‌آید. sajjadtabriz – برگه 9 – دنیای فناوری – زومیت پیشرفت شخصی چرا تا به حال در جایی استخدام نشده اید؟ نویسنده: فاطمه مختاری دوشنبه, ۷ اسفند ۹۶ ساعت ۲۳:۳۰ فیس‌بوک تلگرام ذخیره آیا تصور می‌کنید هر کارفرمایی ... تصاویر بیشتر برای دنیای فناوری - زومیتگزارش شدگزارش تصاویراز بازخورد شما متشکریم. گزارش یک تصویر دیگرلطفاًً تصویر توهین آمیز را گزارش دهید. لغوتمام(function(){var a=document.querySelector("#taw"),b=document.querySelector("#topstuff");if(a&&!a.clientHeight&&b&&!b.clientHeight)for(var c=document.querySelector("#rso").children,d=0;d

HTC به‌دنبال عرضه گوشی دیگری مبتنی بر بلاکچین است

اچ‌تی‌سی پس از فروش رضایت‌بخش اچ‌تی‌سی اکسدوس وان، به‌دنبال تولید گوشی دیگری مبتنی بر بلاک‌چین است.

 
 

HTC، تولیدکننده‌ی تایوانی تلفن‌همراه، به‌دنبال عرضه‌ی گوشی دیگری مبتنی بر بلاک‌چین تا پایان ۲۰۱۹ است. به‌گزارش خبرگزاری‌های تایوانی، فیل چن (Phil Chen)، مدیر دفاتر غیرمتمرکز HTC، در سخنرانی‌اش در رویداد سرمایه‌گذاری که جمعه گذشته در تایپه (Taipei)، پایتخت تایوان برگزار شد، از این تصمیم شرکتش پرده برداشته است.

HTC اکسدوس وان (Exodus1)، اولین گوشی خود برپایه‌ی بلاک‌چین را سال گذشته عرضه کرد. اکسدوس وان از کیف ارز رمزنگاری‌شده و سخت‌افزاری برخوردار بود که از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (Dapps) پشتیبانی می‌کند.

دیگر سازندگان گوشی‌های هوشمند، نظیر سامسونگ نیز اصرار دارند تلفن‌همراه کیف پول مناسبی برای ارز‌های رمزنگاری‌شده است. این در‌حالی‌ است که محققان همچنان استفاده از سخت‌افزار واقعی مثل کیف‌های ارز رمزنگاری‌شده ترزور (Trezor) و لجر (Ledger) را توصیه می‌کنند.

افزون‌براین، چن اعلام کرده فروش اچ‌تی‌سی اکسدوس وان طبق انتظارات شرکت بوده است. هرچند این موضوع از ضرر ۹۰.۶ میلیون دلاری شرکت در سه‌ماهه‌ی چهارم ۲۰۱۸ جلوگیری نکرده است است.

پرچمدار ردمی با دوربین سلفی بالاجهنده تایید شد

پس از انتشار شایعات فراوان در مورد پرچم‌دار ردمی، این شرکت امروز به‌طور رسمی تیزری منتشر کرد که در آن اطلاعات جالبی از پرچم‌دار خود نمایش داد.

 
 

مدتی بود که اخباری در مورد گوشی پرچم‌دار ردمی، برند زیرمجموعه‌ی شیائومی مطرح می‌شد و امروز این شرکت به‌طور رسمی تأیید کرد که یک گوشی پرچم‌دار با برند ردمی در راه است.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، دوربین سلفی پرچم‌دار ردمی بالاجهنده یا پاپ‌آپ است؛ این موضوع در تیزری که ردمی منتشر کرده، به‌وضوح قابل مشاهده است و بنابراین شایعات و تصاویر قبلی در خصوص طراحی این گوشی تأیید می‌شوند.

ردمی در یک تیزر کوتاه که در حساب شبکه‌ی اجتماعی ویبو منتشر کرده، از همکاری با جدیدترین قسمت فیلم انتقام‌جویان یا Avengers: Endgame خبر داده است و این یعنی احتمالا شاهد نسخه‌ی ویژه‌ای از پرچم‌دار ردمی نیز باشیم؛ البته اوپو F11 پرو که پیش‌تر معرفی شد نیز چنین نسخه‌ای دارد و باید دید ردمی چه تمهیدی برای این نسخه‌ی ویژه داشته است.

در متن موجود در ویدیویی که ردمی منتشر کرده، در توصیف پرچم‌دار این شرکت این گونه آمده است که «فیلم اکشن جدید رونمایی شده و حالا ستاره‌ی جدیدی در راه است.»

ردمی

ویدیوی مذکور هیچ‌گونه مشخصات فنی از دستگاه فاش نکرده است؛ اما انتظار می‌رود که پردازنده‌ی آن، اسنپدراگون ۸۵۵ باشد و احتمالا ردمی از همان حسگر ۴۸ مگاپیکسلی به‌کاررفته در ردمی نوت ۷ پرو در این گوشی نیز بهره بگیرد.

سامسونگ در فکر ساخت گوشی هوشمندی با صفحه‌ی نمایش دوطرفه است

سامسونگ اخیرا پتنت صفحه‌نمایشی طولانی را ثبت کرده که به دور گوشی خم می‌شود و تا پنل پشتی آن ادامه می‌یابد.

 
 

اگر پروژه گوشی‌های هوشمند تاشدنی سامسونگ موفق نباشد، کره‌ای‌ها ایده‌های بسیار دیگری می‌توانند اجرا کنند. براساس گزارش وب‌سایت Let's Go Digital، سامسونگ اخیرا مجوز ثبت پتنت نمایشگری طولانی را دریافت کرده که علاوه‌بر پوشاندن پنل جلویی گوشی، در بالای صفحه گوشی خم می‌شود و تا قسمتی از پشت آن را پوشش می‌دهد. این ایده می‌تواند برای موارد جالبی به‌کار برده شود. برای مثال، این نمایشگر به سوژه عکس اجازه می‌دهد خود را از صفحه‌نمایش پشت گوشی تماشا کند. همچنین، می‌توان از صفحه‌ی پشت گوشی برای ترجمه‌ی هم‌زمان استفاده کرد. کاربر با حرکت دست یا قلم استایلوس به‌دور صفحه‌‌نمایش، می‌تواند مشخص کند از کدام قسمت این صفحه‌‌نمایش طولانی (جلو یا عقب گوشی) قصد دارد استفاده کند. به‌لطف صفحه‌‌نمایش عقب در پنل پشتی گوشی، می‌توانید به‌جای استفاده از دوربین ساده جلو برای گرفتن عکس سلفی، از دوربین عقب استفاده کنید که معمولا باکیفیت‌تر است. بااین‌حال، قسمت بسیار جالب‌تر این ایده، امکان ترجمه‌ی هم‌زمان است؛ به‌طوری‌که دو شخص در دو سوی گوشی قرار می‌گیرند و بدون نیاز به چرخاندن صفحه‌ی گوشی، یکی از آن‌ها صحبت می‌کند و دیگری از طرف دیگر گوشی ترجمه صحبت او را مشاهده می‌کند و برعکس.

ازآنجاکه این صفحه‌‌نمایش به دور گوشی خم می‌شود، امکان مشاهده‌ی اعلان‌ها و پیام‌ها در قسمت بالای گوشی وجود دارد؛ بدون اینکه نیاز باشد گوشی را از جیب بیرون آورید. اگرهم قصد داشتید به پیامی پاسخ دهید، می‌توانید به‌راحتی گوشی را از جیب خود بیرون بیاورید و پیام مد‌نظر را از بالای گوشی به صفحه‌‌نمایش جلویی آن بکشید.

سامسونگ تقریبا کمی دیر به این ایده دست یافته است؛ زیرا ویوو نکس دوال دیسپلی (Vivo NEX Dual Display) نیز که اخیرا معرفی شد، از صفحه‌نمایشی در پنل پشتی خود بهره می‌برد. البته، دو صفحه‌‌نمایش گوشی ویوو از هم جدا هستند و مانند ایده‌ی سامسونگ از صفحه‌‌نمایشی طولانی برای پنل جلو و پشت استفاده نمی‌کند. ویوو همچنین مدت‌ها است که قابلیت راهنمایی ژست عکاسی را معرفی کرده که به سوژه تصویر پیشنهادهای ژست‌گرفتن برای عکس را می‌دهد.

به‌هر‌حال، نرم‌افزار ترجمه برای گوشی سامسونگ با چنین نمایشگری که در قسمت بالای آن خم می‌شود، ایده بسیار جالبی به‌نظر می‌رسد. این امکان وجود دارد که شاهد این فناوری باشیم؛ اما چندان هم مطمئن نباشید؛ چراکه اغلب پتنت‌ها معمولا اشکالاتی خواهند داشت.